manuella - komentarze


Małe streszczenie mojej osoby... :smurf:

Ktoś już zdążył skomentować moją pierwszą notkę i widzę, że za bardzo nie wie kim jestem, w sensie czy chłopakiem czy dziewczyną... :wink: Bardzo to fajne, bo jestem chłopakiem, tak jak pisałem "Manuella" i ciąg dalszy to tylko pseudonim.
Jestem 17-sto letnim chłopakiem mieszkajacym niestety w wawie a może i stety. Ale miejscowość to nie jest najważniejsza sprawa, zawsze przecież można się przeprowadzić. Jstem chłopakiem uczniem pierwszej klasy liceum i jestem homoseksualistą (dla wyjaśnienia: gejem, pedałem). Nie boję się używać tych sformułowań, bo uważam, że to nie jest nic strasznego. Dla heteryków powiem tylko tyle, że wiele osób takich jak ja czyli z orientacją homoseksualną przybiera sobie damskie imiona, pseudonimy i tak dalej. Ja właśnie sobie wybrałem imię Manuella. Jest ono bardzo ładne i wiem, że znaczy coś ono w moim życi.
A ten pamiętnik bedzie opowiadał o moim codziennym zyciu. Codziennym życiu zwykłego i nie zwykłego chłopaka, ucznia, mieszkańca Warszawy, człowieka, geja. To jestem cały ja... jak na tą chwile taki opis chyba wystarczy... :wink:

A teraz pozdrawiam wszystkich serdecznie, wasza kochana i skromna
Manuella Corszita Fernandes Newada.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.05.2005 :: 16:08 :: epz230.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nataniel

przepraszam, że się wtrącę, ale moim zdaniem słowo
Talk.pl :: Wróć