manuella - komentarze


Każdego dnia.

Kiedyś mój najlepszy przyjaciel heteryk powiedział mi, że "my" geje mamy bardzo dobrze. Że jest nas w sumie dużo i że jak ktoś coś do nas ma to zawsze się za siebie wstawiamy. A to niestety wcale nie jest prawdą, nie wszyscy tacy są. Najgorzej jak natrafi się na przegiętą ciotę, która nie zna swojej wartości i zalicza wszystkich po kolei. Jak z takim kolesiem się nie pójdzie do łóżka to już On wszystko zrobi żeby Cię "dopaść" i zrujnować Ci życie.
Nie wiem w sumie, po co to piszę, ale jakoś tak dorwała mnie wena na opowiedzenie kawałka historii z życia gejów.
A tak zmieniając temat dziś będzie bardzo fajny dzień, spotykam się ze swoją przyjaciółką jeszcze z lat młodości z podstawówki i idziemy razem na tańce. Wreszcie zobaczę jak tańczy. Niom i tak w ogóle mamy dużo do obgadania... Bardzo lubię się Jej zwierzać, jest moją podporą (Ty wiesz, że o Tobie teraz piszę). Zawsze mi pomaga, gdy tylko potrzebuję Jej pomocy. I dlatego moja droga przyjaciółko z tego otóż miejsca chciałem Ci bardzo serdecznie podziękować... i to dla Ciebie
Znowu z innej beczki Nie wspominałem jeszcze o moim chłopaku... Ma 25lat i poznaliśmy się na imprezie w toro. Jesteśmy już ze sobą 2 miesiące (12maja będzie dokładnie 2 miesiące), to nie jest długo, ale przecież od czegoś trzeba zacząć. Mój najdłuższy związek z chłopakiem trwał 7 miesięcy. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko w jak najlepszym układzie i będziemy ze sobą bardzo, bardzo długo. Bo naprawdę zależy mi na Nim. Można chyba już powiedzieć, że Go kocham. Niom nie wiem czas idzie dalej i żyje się dalej, mam też nadzieję, że puszczą mnie rodzice na piątkową imprezę, bo mam ochotę u Niego nocować Ale się będzie działo
Kolejna zmiana tematu, trochę się dowiecie o mnie, czyli o Manuelli.
Jestem dość wysokim chłopakiem o ciemnych włoskach i piwnych oczkach. Jestem romantykiem, piszę wiersze i w ogóle. Róże, kwiaty, zachód słońca to są te klimaty. Muza to raczej pop, hause, rap i wiele, wiele innych fajnych kawałków. Jestem osoba spontaniczną, lubię coś powiedzieć i to zrobić... Jestem szalony, a zarówno spokojny. Taki szalony romantyk.

A teraz pozdrawiam wszystkich serdecznie, wasza kochana i skromna
Manuella Corszita Fernandes Newada.


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć