manuella - komentarze


Notka kierowana chyba głównie do moich dawnych czytelników...

Pamiętacie Piotrka...? Tego, z którym miałem takie dylematy i w ogóle...? Mam nadzieję, że tak, bo otóż kiedyś nawet nie dawno spotkałem Go w rasko z takim kolesiem, z którym kiedyś byłem i w ogóle, ale teraz się nienawidzimy. A więc Piotrek dziś do mnie dzwonił i wypytywał się, co mnie z Nim łączyło i w ogóle. Wiec Mu odpowiedziałem, jestem szczery i Mu wszystko powiedziałem. Mam nadzieję, że po tym, co usłyszał zerwie kontakt z tym typem. Lubię Piotra i wiem, że zasługuje na kogoś lepszego niż On (tajemniczy p.x) To nie jest tak, że jestem jeszcze na Piotra zły i działam pod wpływem impulsu, chodzi o to, że znam Piotra i "p.x" i wiem, że Piotrek, pomimo iż jest młodszy od "p.x" jest od Niego mądrzejszy i więcej wart. No dobrze, ale to tylko, co z wieczornych wiadomości i nowinek ze świata ciot.

Teraz zmieniając temat, spotkałem się dziś z moim kochanym chłopakiem. Zadzwonił do mnie i powiedział, że Jego współlokatorka zamknęła Go w domu i nie może wyjść. A mają zamek typu "gerda”, więc wiecie, na czym to polega. Powiedział: "przyjedź do mnie i uwolnij swoja księżniczkę, bo w przeciwnym razie wyskoczę przez okno..." A śpieszyło Mu się do pracy. Więc do Niego pojechałem zrzucił mi klucze i "Ją" uwolniłem Ale to było zabawne mówię Wam. A teraz u mnie w domciu w pokoju jest 2 bardzo przystojnych robotników i wymieniają mi jakąś kanalizacje czy coś, za bardzo się na tym nie znam, więc nie wiem. Ale mówię Wam jeden to jest taki naprawdę, takie ciacho...


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć